Przejdź do treści

2013r., 2.7L

Witam, sprzedam auto w transporcie z USA, będzie dostępne do obejrzenia na początku czerwca. Auto zakupione od ubezpieczalni. W kraju do zapłaty akcyza. Po więcej informacji proszę o kontakt pod numerami tel.: 518 743 590… Dowiedz się więcej »2013r., 2.7L

sDrive 28i, 2.0L

Witam, sprzedam BMW X1 sDrive28i, auto sprowadzone z USA z delikatnym przetarciem przedniego zderzaka. Zdjęcia z portu w USA do wglądu. Aktualne badanie techniczne oraz OC. Auto dobrze wyposażone, między innymi: panorama, asystent jazdy, asystent… Dowiedz się więcej »sDrive 28i, 2.0L